O Stronie


Znajdują się Państwo na prywatnej stronie poświęconej Symulatorowi Pojazdów Szynowych - MaSzyna. Autorem i właścicielem strony jest Benek, użytkownik forum eu07.pl/forum. Benek jest aktywnym deweloperem, który wspiera projekt MaSzyna swoimi dodatkami. Ważniejsze z nich znajdą Państwo na stronie.
Pierwsza wersja strony powstała pod koniec 2010 roku. Skupiała się głównie na podstawowych właściwościach symulatora. Opisywała po krótce tabor, scenerie, klawiszologię, dodatki wydane przez Benka oraz aktualny stan prac. Strona była napisana w języku html i oparta na bardzo prostym szablonie. Podczas jej tworzenia autor miał szczątkową wiedzę na temat kodu html/css, toteż na niektórych przeglądarkach wyglądała ona inaczej niż zamierzano. Mimo wielu wad, archiwalna strona nadal jest dostępna pod adresem z ostatnią aktualizacją na dzień 25.10.2012.

Nowa strona, uruchomiona 11.12.2012 roku, skupia się na promocji najważniejszych projektów dla MaSzyny, a także przedstawia, podobnie jak poprzednia wersja, ważniejsze dodatki Benka. Została ona napisana od podstaw w języku html oraz javascript z autorskim szablonem. Aby w pełni cieszyć się wyglądem strony, należy używać przeglądarki interpretującej CSS3: FireFox 4, Chrome, Opera, Internet Explorer 9. Obecna wersja na każdej przeglądarce powinna wyglądać tak samo. Nie jest wykluczone, że z czasem strona ulegnie dalszej rozbudowie.


Jeśli mają Państwo jakieś pytania, sugestie do autora odnośnie projektów lub strony można kontaktować się poprzez ten .
Autor posiada również swój kanał w serwisie YouTube, na którym umieszczane są tylko filmy z MaSzyny z aktualnie tworzonymi dodatkami oraz profil na FaceBooku.


Kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentów strony dozwolone pod warunkiem podania źródła.